Publicēts: 22.11.2018.

Ņemot vērā lielo interesi par kolekcijas monētu "Zelta saktas. Burbuļsakta" un monētu komplektu "Zelta saktas", Austrijas kaltuvē Münze Österreich Aktiengesellschaft jau tiek izgatavota monētas tirāžas nākamā daļa. Šīs monētas nonāks tirdzniecībā decembra vidū, lai būtu pieejamas iegādei vēl līdz Ziemassvētkiem. Jaunās zelta monētas izgatavošanas process ir sarežģīts, tāpēc šogad tirdzniecībā nonāks vēl aptuveni 400 monētu (precīzs to skaits būs zināms pēc monētu saņemšanas un pārbaudes).

Zelta saktas: Burbuļsakta

Informācija par tirdzniecības datumu tiks izziņota decembra sākumā.

Aicinām sekot līdzi informācijai vietnē www.e-monetas.lv, kā arī pierakstīties monētu jaunumu saņemšanai.

Tuvojoties Ziemassvētkiem un gadumijai, aicinām aplūkot arī citas www.e-monetas.lv iegādei pieejamās monētas, kā arī īpaši Latvijas valsts 100 gadu jubilejai veltītos komplektus.

Kolekcijas monēta ir lieliska dāvana – tā ir paliekoša vērtība, mākslas darbs zeltā vai sudrabā, kas sevī ietver stāstu par kādu no Latvijas vērtībām, personībām vai notikumiem.

Ziemassvētkos un gadumijā lieliska dāvana būs tematiski piemērotā "Gadskārtu monēta" un greznais "Kurzemes baroks" vai patriotiskā un Latvijas valsts dibināšanas vēsturi stāstošā "LPNP 1. sesija". Īpaši izmeklēta dāvana mākslas cienītājiem būs kolekcijas monēta "Janis Rozentāls", kas pieejama skaistā kastītē.

Numismātikas produkti pieejami iegādei:

  •          Latvijas Bankas kasēs Valdemāra ielā 1B, Rīgā, un Teātra ielā 3, Liepājā;
  •          Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu iegādes vietnē internetā e-monetas.lv.

Papildu informācija iegūstama, zvanot pa tālruni 67022722 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Latvijas Bankas kolekcijas monētas – kaltas ar izcilību, dāvināmas ar lepnumu!