Kontakti

Latvijas Bankas centrālā ēka

Adrese:

K. Valdemāra iela 2A, Rīga, LV-1050

Tālrunis:

67022300, fakss 67022420

E-pasts:

info@bank.lv

Darba laiks:

P, O, T, C 8.30—17.30, Pk. 8.30—16.15

Sabiedriskais transports:

Pietura “Latvijas Nacionālais teātris”

Tramvajs: 5, 7, 9, 11
Trolejbuss: 5, 12, 25
Autobuss: 13, 30, 37, 41, 53, 57

Pakalpojumi:

Zināšanu centrs "Naudas pasaule"
E-pasts: naudas.pasaule@bank.lv
Tālrunis: 67022297

Ēkā ir iespējams patstāvīgi iekļūt ar ratiņkrēslu, ir uzbrauktuve.
Vajadzības gadījumā lūgums zvanīt – 67022300.

Ēka K. Valdemāra ielā 1B

Adrese:

K. Valdemāra iela 1B

Tālrunis:

67022300

E-pasts:

info@bank.lv

Darba laiks:

P, O, T, C 8.30—16.30, Pk. 8.30—15.30

Izmaiņas:

Latvijas Bankas klientu kases pakalpojumi ir ierobežoti. Sīkāku informāciju sk. pie pakalpojumiem sadaļā "Pakalpojumi"

Sabiedriskais transports:

Pieturas “Latvijas Nacionālais teātris" un "Z.A.Meierovica bulvāris"

Tramvajs: 5, 7, 9, 11
Trolejbuss: 5, 12, 25
Autobuss: 13, 30, 37, 41, 53, 57

Pakalpojumi:

Bankas ēkā ir iespējams patstāvīgi iekļūt ar ratiņkrēslu, ir uzbrauktuve.
Vajadzības gadījumā lūgums zvanīt – 67022300.

Par būtiskām pārmaiņām Latvijas Bankas pakalpojumu sniegšanā!

Klientu kase

Saņemot Latvijas Bankas pakalpojumus, Latvijas Banka ir tiesīga pieprasīt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi vai personas apliecību (ID karti).

Kredītu reģistrs

 

Korespondencei:

E-pasts: info@bank.lv (e-pasta izmēra ierobežojums ir 50 MB)
Visi Latvijas Bankai vai tās darbiniekiem adresēti elektroniski parakstīti dokumenti ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu nosūtāmi uz info@bank.lv.

 epakalpojums E-adrese

 

Apmeklētāju pieņemšana:

Latvijas Bankas Prezidenta biroja vadītāja Aleksandra Bambale apmeklētājus pieņem katra mēneša pirmajā pirmdienā plkst. 15.00—16.00.
Pieteikšanās pa tālr. 67022300 vai e-pastu: info@bank.lv

Strukturvienība Padome Amats Prezidents
Vārds, uzvārds Mārtiņš Kazāks
E-pasts Martins.Kazaks@bank.lv
Tālrunis 67022238
Strukturvienība Padome Amats Prezidenta vietnieks
Vārds, uzvārds Māris Kālis
E-pasts Maris.Kalis@bank.lv
Tālrunis 67022260
Strukturvienība Monetārās politikas pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Uldis Rutkaste
E-pasts Uldis.Rutkaste@bank.lv
Tālrunis 67022728
Strukturvienība Tirgus operāciju pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Raivo Vanags
E-pasts Raivo.Vanags@bank.lv
Tālrunis 67022243
Strukturvienība Finanšu stabilitātes pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Elmārs Zakulis
E-pasts Elmars.Zakulis@bank.lv
Tālrunis 67022418
Strukturvienība Naudas apgrozības pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Jānis Blūms
E-pasts Janis.Blums@bank.lv
Tālrunis 67022425
Strukturvienība Maksājumu sistēmu pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Egons Gailītis
E-pasts Egons.Gailitis@bank.lv
Tālrunis 67022442
Strukturvienība Statistikas pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Agris Caune
E-pasts Agris.Caune@bank.lv
Tālrunis 67022301
Strukturvienība Finanšu pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Jānis Caune
E-pasts Janis.Caune@bank.lv
Tālrunis 67022252
Strukturvienība Juridiskā pārvalde Amats Pārvaldes vadītāja
Vārds, uzvārds Ilze Posuma
E-pasts Ilze.Posuma@bank.lv
Tālrunis 67022803
Strukturvienība Personāla pārvalde Amats Pārvaldes vadītāja
Vārds, uzvārds Liene Glāzniece
E-pasts Liene.Glazniece@bank.lv
Tālrunis 67022422
Strukturvienība Darbības risku vadības pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Igors Fleitmanis
E-pasts Igors.Fleitmanis@bank.lv
Tālrunis 67022470
Strukturvienība Informācijas tehnoloģiju pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Harijs Ozols
E-pasts Harijs.Ozols@bank.lv
Tālrunis 67022378
Strukturvienība Komunikācijas pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Ivars Svilāns
E-pasts Ivars.Svilans@bank.lv
Tālrunis 67022267
Strukturvienība Ģenerālsekretariāts Amats Vadītājs
Vārds, uzvārds Juris Kravalis
E-pasts Juris.Kravalis@bank.lv
Tālrunis 67022544
Strukturvienība Iekšējā audita pārvalde Amats Pārvaldes vadītāja
Vārds, uzvārds Zane Dzintare
E-pasts Zane.Dzintare@bank.lv
Tālrunis 67022372
Strukturvienība Tehniskā pārvalde Amats Pārvaldes vadītājs
Vārds, uzvārds Reinis Jakovļevs
E-pasts Reinis.Jakovlevs@bank.lv
Tālrunis 67022366