Publicēts: 27.12.2022. Aktualizēts: 29.12.2022.

Apmeklētāju pieņemšana

Apmeklētājus pieņem Latvijas Bankas darba laikā, iepriekš piesakoties pa tālruni 67022300 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Iesniegumu pieņemšana

Ikvienam ir iespēja vērsties Latvijas Bankā ar iesniegumu, informācijas pieprasījumu vai pēc uzziņas.

Latvijas Banka atbildēs uz iesniegumiem saskaņā ar Iesniegumu likuma un Informācijas atklātības likuma prasībām pēc iespējas saprātīgā termiņā.
Uz iesniegumiem, kuriem normatīvie akti nosaka citu izskatīšanas kārtību, Latvijas Banka atbildēs saskaņā ar atbilstošo kārtību.

Iesniegumu Latvijas Bankai var iesniegt vairākos veidos.

Elektroniski:

  • nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • portālā www.latvija.lv, izmantojot e-Adresi

Papīra formā:

  • nosūtot pa pastu uz adresi K. Valdemāra iela 2A, Rīga, LV-1050
  • iesniedzot klātienē Latvijas Bankā K. Valdemāra ielā 2A, Rīgā (lūdzam izmantot ieeju no Noliktavas ielas puses un vērsties pie pasta sūtījumu pieņemšanas lodziņa)

Mutvārdos:

  • zvanot uz tālruņa numuru 67022300
  • ierodoties klātienē Latvijas Bankā K. Valdemāra ielā 2A, Rīgā (nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 67022300 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Ievērojot to, ka ikvienai personai ir pieejami  elektroniskā paraksta (eParaksts) rīki un iespēja  izveidot e-Adresi drošai saziņai ar valsts un pašvaldību iestādēm un institūcijām, Latvijas Banka aicina iesniegt Latvijas Bankā elektroniski parakstītu iesniegumu, nosūtot to uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai iesnieguma iesniegšanai izmantot e-Adresi.

 

Iesniegumā norādītie personas dati tiks apstrādāti Latvijas Bankas noteiktā mērķa īstenošanai – iesnieguma izskatīšana un atbildes sniegšana.

Personas datu pārzinis ir Latvijas Banka, reģ. Nr. 90000158236, K. Valdemāra iela 2A, Rīga, LV-1050, e-pasts datuaizsardziba@bank.lv.

Papildinformācija par personas datu apstrādi Latvijas Bankā