Publicēts: 16.11.2022.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 15. novembrī pieņēma lēmumu izsniegt Indemo SIA licenci ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai.


Indemo SIA izsniegtajā licencē norādītie atļautie ieguldījumu pakalpojumi ir: rīkojumu izpilde klientu vārdā, portfeļa pārvaldība, ieguldījumu konsultācijas un finanšu instrumentu izvietošana, neuzņemoties saistības izpirkt finanšu instrumentus.

Savukārt licencē norādītie atļautie ieguldījumu blakuspakalpojumi ir: finanšu instrumentu turēšana, ieguldījumu pētījuma, finanšu analīzes vai citas vispārīgas rekomendācijas sniegšana attiecībā uz darījumiem ar finanšu instrumentiem, kā arī ar finanšu instrumentu sākotnējo izvietošanu saistīto pakalpojumu sniegšana.

Par licencēšanas procesu
Lai uzņēmums saņemtu ieguldījumu brokeru sabiedrības licenci, tam jāvēršas FKTK ar iesniegumu, norādot, kādus ieguldījumu pakalpojumus un ieguldījumu blakuspakalpojumus uzņēmums vēlas sniegt, kā arī jāiesniedz Ieguldījumu brokeru sabiedrību likumā noteiktie dokumenti. Detalizēta informācija par darbības atļaujas iegūšanas procesu atrodama FKTK tīmekļvietnē.

Turpmākai informācijai:
FKTK Komunikācijas daļa
vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste
Airisa Ādamsone
tālr.: 67 774 857
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.