Publicēts: 14.12.2022. Aktualizēts: 31.05.2024.

Inovāciju centrs ir īpašs kontaktpunkts finanšu uzņēmumiem, lai uzdotu jautājumus par FinTech jomu un saņemtu saistošas norādes par inovatīvu finanšu produktu, pakalpojumu vai uzņēmējdarbības modeļu atbilstību licencēšanas prasībām, uzraudzībai un citiem normatīviem aktiem. Inovāciju centrā saņemsiet atbalstu jebkurā biznesa attīstības posmā! 

Ja esat FinTech jomas pārstāvis vai esat nolēmis sākt finanšu inovāciju pakalpojuma sniegšanu, jums ir iespēja saņemt Latvijas Bankas ekspertu bezmaksas konsultāciju pa tālruni, uzdot jautājumu elektroniski vai norunāt tikšanos klātienē vai attālināti (online).

Mūsu inovāciju atbalsta komanda ir Latvijas Bankas eksperti, kas specializējušies dažādu finanšu tiesību normu pārzināšanā un to interpretācijā saistībā ar inovatīvu finanšu pakalpojumu risinājumiem. Ja nepieciešams, mēs sazināmies ar sadarbības iestādēm, lai kopīgās diskusijās nonāktu pie abpusēji pieņemamiem risinājumiem.

Kādas konsultācijas Latvijas Banka piedāvā?

  • Atbildam uz jautājumiem, vai jauns pakalpojums vai biznesa modelis varētu būtu pakļauts kādam finanšu sektora regulējumam.
  • Skaidrojam regulētā finanšu sektora uzraudzības prasības un politiku šo prasību piemērošanā un ievērošanā.
  • Vēršam uzmanību uz potenciāliem problēmjautājumiem, kuri biznesa ieceres autoriem būtu jāatrisina tālākās izstrādes gaitā.
  • Konsultējam par Latvijas Bankas pieeju attiecībā uz inovatīvu risinājumu ieviešanu, finanšu pakalpojuma sniegšanu, uzraudzību, tai skaitā IT drošības jomā.
  • Sniedzam atbalstu licencēšanas jautājumos.

Piesakies konsultācijām, aizpildot šo formu.

Ja nepieciešama papildu informācija, sazinieties ar Latvijas Banku pa tālruni +371 67 022 646 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..