en
Publicēts: 19.05.2021

 

Finanšu nozares asociācija, Finanšu un kapitāla tirgus komisija, Latvijas Banka, Nasdaq Riga, Latvijas Līzinga Devēju asociācija un Latvijas Apdrošinātāju asociācija (LAA) vienojušās par kopīgu sadarbību, lai veicinātu sabiedrības izpratni par ilgtspējas un ilgtspējīgu finanšu jēdzienu un principiem, kā arī veicinātu to ieviešanu uzņēmējdarbībā un ikdienā.

“Latvijas finanšu sektors skaidri apzinās, ka ilgtspēja ir uz palikšanu un tas, cik ātri un kvalitatīvi Latvijas ekonomikā notiks pāreja uz ilgtspējas principus ieļaujošu modeli, noteiks Latvijas ienākumu līmeni un dzīves kvalitāti. Ilgtspējas principa iedzīvināšana ikvienā mūsu dzīves jomā ir tikpat nozīmīgs pasākums kā savulaik bija eiro ieviešana, kas ir ļāvusi mums sekmīgi pārdzīvot ģeopolitiskos un ekonomiskos izaicinājumus. Ilgtspējas domāšanas nostiprināšana ir iespēja atstāt nākamajām paaudzēm labāku Latviju,” saka Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks

foto memorands 1000px

Multimediji

 Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks

Saruna ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku

LTV1 Rīta Panorāma (13.04.2021.)

Andris Vilks raidījumā "Dienas personība"

TV24 raidījums "Dienas personība" ar Veltu Puriņu (21.04.2021)

Digitālais eiro – jauns maksāšanas līdzeklis nākotnei

Papildus eiro banknotēm un monētām pēc dažiem gadiem Eiropas Centrālā banka emitēs arī “digitālo eiro”, kas būs pieejams visām privātpersonām un uzņēmumiem, būtiski mainot maksājumu sistēmu funkcionēšanas veidu, vēsta TV3 ziņas.(07.11.2020.)